Hľadáte dokonalý účes, ktorý podčiarkne vašu krásu? Túžite po zdravo vyzerajúcich a žiarivých vlasoch? V tom prípade ste na správnom mieste! náš salón ponúka širokú škálu kaderníckych služieb [pre dámy/pre pánov/pre celú rodinu] a to všetko v príjemnom a modernom prostredí.

Nikoleta  

Kaderníčka  0903686455

Hľadáte skúsenú a talentovanú kaderníčku, ktorá vám poskytne komplexnú starostlivosť o vlasy? Potom je Nikola tou pravou voľbou pre vás! S viac ako 15-ročnými skúsenosťami v obore kaderníctva vám Nikola dokáže ponúknuť širokú škálu služieb, vďaka ktorým budú vaše vlasy zdravé, krásne a upravené podľa vašich predstáv. 

 Ponúka širokú škálu služieb pre  ženy

Nikola strihá vlasy podľa požiadaviek klienta.

Má skúsenosti s rôznymi dĺžkami a štýlmi vlasov a používa rôzne techniky strihania.

Dokáže vám poradiť s výberom účesu, ktorý bude lichotiť vašim črtám a typu vlasov.

Nikola je skúsená a talentovaná kaderníčka, ktorá sa neustále zdokonaľuje v najnovších trendoch a technikách. Je ochotná vyhovieť vašim požiadavkám a dosiahnuť skvelý výsledok 



 

Simona

Pánska Kaderníčka   0948253828

Simona je skúsená pánska kaderníčka s viac ako 5-ročnými skúsenosťami v odbore. Ponúka širokú škálu služieb pre mužov

Strihanie vlasov: Simona strihá vlasy podľa požiadaviek klienta. Môže strihať rôzne dĺžky a štýly vlasov a používať rôzne techniky strihania. 

Holenie a úprava fúzov a brady: Simona vám oholí fúzy a bradu a upraví ich do požadovaného tvaru. 


 

Henrieta

Kaderníčka 0905696143

Henrieta  je skúsená kaderníčka s  viac ako  15-ročnými skúsenosťami v odbore. Ponúka širokú škálu služieb pre mužov aj ženy 

Henrieta poskytuje služby ako strihanie, farbenie, melírovanie, úpravu účesu na špeciálne príležitosti, ošetrenia vlasov

Kaderníčka, ktorá sa neustále zdokonaľuje 




 

Monika 

 Predlžovanie vlasov

Monika je skúsená kaderníčka, ktorá sa špecializuje na predlžovanie vlasov. Ponúka širokú škálu techník predlžovania vlasov

Monika používa iba kvalitné vlasy od renomovaných dodávateľov. Predlžované vlasy sú k dispozícii v rôznych farbách, dĺžkach a textúrach, takže si môžete vybrať vlasy, ktoré dokonale ladia s vašimi prirodzenými vlasmi. 

Monika vám pred začatím predlžovania vlasov poskytne bezplatnú konzultáciu. Počas konzultácie s vami preberie vaše požiadavky a odporučí vám najvhodnejšiu metódu predlžovania vlasov. Monika vám tiež poradí, ako sa o predĺžené vlasy starať, aby ste si ich mohli čo najdlhšie užívať.  



 

Adriana 

Kozmetika a Solárium  0903781928

Adriana je skúsená kozmetička, ktorá sa špecializuje na používanie kozmetického lasera. Ponúka širokú škálu ošetrení laserom, vrátane:

  • Odstránenie chĺpkov: Laser sa používa na trvalé odstránenie chĺpkov z rôznych častí tela, ako sú tvár, podpazušie, nohy, bikiny a chrbát.
  • Omladenie pleti: Laser sa používa na redukciu vrások, jemných liniek, pigmentových škvŕn a jaziev.
  • Liečba akné: Laser sa používa na liečbu akné a zníženie tvorby jaziev po akné.
  • Odstránenie cievok: Laser sa používa na odstránenie viditeľných cievok na tvári a nohách.
  • Zjemnenie pórov: Laser sa používa na zjemnenie pórov a zjednotenie tónu pleti.

Adriana používa najmodernejšie laserové technológie a má rozsiahle skúsenosti s vykonávaním týchto ošetrení. Je tiež veľmi trpezlivá a ochotná odpovedať na všetky vaše otázky a obavy.

Ak uvažujete o ošetrení laserom, Adriana je tou pravou osobou, s ktorou sa môžete porozprávať. Poskytne vám bezplatnú konzultáciu, aby prediskutovala vaše ciele a odporučila vám najvhodnejšie ošetrenie.